Xhumkar Computers
 

Informatat e fundit!

Printer HP LaserJet MFP M102A


HP LaserJet MFP M102A
PlayStation PS4 Pro


PS4 Pro 1 TB konzole

- DualShock 4 v2.0 kontroler

- HDMI kabel per lidhje

- mono headphones with microphone

- kablo per rryme

Garancion : 1 vjet
Power Cube

Tablet eSTAR Beaty HD 7


Çmimi : 2850.00 den.
ELO Tablet 10

Bar Code Tysoo GS6500 15


Çmimi : 2800.00 den.
Oferta konfiguracione!

Monitor Touchscreen 15


mimi : 4990.00 den.
Laptop HP Elte book 2760p - / i perdorur /

HP EliteBook 2760p

- 12.1" touch
- Core i5 2520M
- Windows 7 Pro 64-bit
- 4 GB RAM
- 320 GB HDD


mimi : 16500.00 den.
Tablet Vivax TPC-101003G


Atom Z3735F QUAD-CORE 1.33GHZ,
WIN+Keyboard,
10.1", 2GB, 32GB
Kamera 2MP/5MP, 3G,
BT Windows 8.1 Office 365 (12MJ) Touch Pen, Wifimimi : 14990.00 den.
Leter per fotokopjim A4 80 gr

Leter per fotokopjim A4 80 gr. .................. 180.00 den.
TONER

Toner HP 1010,1018,1020 ................. 700.00 den.
MONITOR ACER 18.5 " V196HQLAB LED

18.5" - widescreen 1366 x 768 Resolution, 5ms Response Time

..... 4350.00 den. .....
TP_LINK 740N 150M


950.00 den.

TP_LINK WR841N 300M


1180.00 den.
Online Chat
Prej tani mund ta perdorni Chatin tone per mbestetje teknike. Mjafton qe te klikoni ne linkun Register dhe me disa hapa te shkurtra mund te logoheni.Xhumkar.com -Beta verzion.
Miresevini ne www.xhumkar.com, faqja eshte ende ne perpunim. Per cdo sugjerim dhe kritike shkruani ne office@xhumkar.com
Online Chat
User Name:

Password:

Registrer!